ĀTRI UN DROŠI

Apmaksājiet pasūtītas preces, izmantojot savu interneta banku.
Lai nodrošinātu klientu datu aizsardzību augstākajā līmenī un padarītu mūsu interneta veikala lietošanu vel ērtāku, piedāvājam veikt apmaksu par pasūtītām precēm, izmantojot savu interneta banku. 

Pēc pasūtījuma apstiprināšanas, sistēma automātiski ģenerē un nosūta uz Jūsu e-pastu priekšapmaksas rēķinu, kurā ir norādīti visi rekvizīti un pasūtījuma numurs. Uz rēķina pamata Jūs varat veikt apmaksu savā internet bankā.
swedbank
seb banka
citadele
luminor

Eco rēķins

Lai sniegtu savu ieguldījumu dabas resursu saglabāšanā un samazināt biroja papīra izmantošanu darba procesos, no 01.02.2019 mūsu uzņēmums piedāvās izmantot tikai elektroniskos rēķinus.

Fiziskām personām pasūtījuma piegādes laikā, rēķins papīra formātā netiks izsniegts. Elektroniskais rēķins būs pieejams Jūsu e-pastā un Jūsu lietotāja kontā, ka arī pēc pieprasījuma var tikt nosūtīts Jums atkartoti.

Juridiskām personām pasūtījuma piegādes laikā tiks izsniegta pavadzīme saskaņā ar Latvijas Republikas normatīviem aktiem.

Prece pievienota vēlmju sarakstam
Prece pievienota, lai salīdzinātu.

Mūsu interneta vietne izmanto sīkdatnes, lai tās lietošana būtu ērtāka un drošāka. Turpinot lietot šo interneta vietni, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un dzēšot saglabātās sīkdatnes.  Lietošanas noteikumi un nosacījumi Privātuma politika Sīkdatņu politika