Interneta vietnes www.officekit.lv sīkdatņu politika

Lai lietotu SIA "STABBURAG", reģ. numurs 45403048103, juridiskā adrese Elijas iela 17-2, Rīga, LV-1050, (turpmāk tekstā – STABBURAG) interneta vietni www.officekit.lv (turpmāk tekstā – Interneta vietne) un veiktu tajā pirkumus, lūdzu iepazīstieties un akceptējiet sīkdatņu politiku.

Kas ir cookies (sīkdatnes)?

1. Sīkdatnes ir mazas teksta datnes, kuras tīmekļa pārlūkprogramma (piemēram, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Safari u.c.) saglabā Pircēja galiekārtā (datorā, mobilajā tālrunī, planšetē) brīdī, kad Pircējs apmeklē Interneta vietni, lai identificētu pārlūkprogrammu vai pārlūkprogrammā saglabātu informāciju vai iestatījumus. Tādējādi ar sīkdatņu palīdzību Interneta vietne iegūst spēju saglabāt Pircēja individuālos iestatījumus, atpazīt viņu un atbilstoši reaģēt, ar mērķi uzlabot Interneta vietnes lietošanas pieredzi. Pircējs var ierobežot sīkdatņu izmantošanu, taču bez sīkdatnēm nebūs iespējams pilnvērtīgi izmantot visas Interneta vietnes funkcijas. 

Kādiem mērķiem STABBURAG izmanto sīkdatnes

2. STABBURAG izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu Interneta vietni: 

2.1 nodrošinātu Interneta vietnes funkcionalitāti; 

2.2 pielāgotu Interneta vietni funkcionalitāti Pircēja lietošanas paradumiem - tai skaitā valodai, meklēšanas pieprasījumiem, iepriekš apskatītajam saturam; 

2.3 iegūtu statistikas datus par Interneta vietnes apmeklētāju plūsmu - apmeklētāju skaitu, lapā pavadīto laiku u.c.; 

2.4 Pircēju autentifikācijai; 

Cik ilgi tiek glabātas sīkdatnes 

3. Ja nav noteikts citādi, sīkdatnes tiek glabātas, kamēr tiek izpildīta darbība, kādam nolūkam tās vāktas, un pēc tam tās tiek dzēstas.

Prece pievienota vēlmju sarakstam
Prece pievienota, lai salīdzinātu.

Mūsu interneta vietne izmanto sīkdatnes, lai tās lietošana būtu ērtāka un drošāka. Turpinot lietot šo interneta vietni, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un dzēšot saglabātās sīkdatnes.  Lietošanas noteikumi un nosacījumi Privātuma politika Sīkdatņu politika